Kto przynosi prezenty dzieciom z kraj闚 Unii Europejskiej?

6 grudnia 2006 roku uczniowie ze szkolnego Klubu Europejskiego przygotowali spotkanie miko豉jkowe dla uczni闚 klas O i I.
W inscenizacji zosta造 zaprezentowane najciekawsze zwyczaje zwi頊ane z dniem w. Miko豉ja.

Najbardziej podoba si Julemanden, kt鏎y w towarzystwie weso造ch elf闚 rozdaje prezenty dzieciom mieszkaj鉍ych w Danii. La Befana staruszka, kt鏎a przynosi prezenty grzecznym dzieciom z W這ch, za niegrzecznym rozdaje w璕ielki, r闚nie wzbudza ogromne zainteresowanie wr鏚 maluch闚. Tylko dlaczego w jej koszyku by造 same w璕ielki??
Humory poprawi nam Hovseker (Czarny Piotru) , bo w przeciwie雟twie do Befany pocz瘰towa wszystkich pysznymi s這dkociami.

Miko豉jkowe spotkanie przygotowane przez Pani Magdalen Moskw i jej podopiecznych z SKE wnios這 wiele radoci i rozbudzi這 w m這dszych kolegach zainteresowanie zwyczajami w krajach Unii Europejskiej