Dzie Europy
Together since 1957

Podpisanie Traktatu Rzymskiego 25 marca 1957 r. da這 pocz靖ek naszej europejskiej rodzinie. Pi耩dziesi靖 lat pniej jestemy sobie bli窺i ni kiedykolwiek. Zachowujemy r騜norodno naszych kultur, j瞛yk闚 i tradycji, jednak stanowimy  jedno, kt鏎ej podstaw s wsp鏊ne wartoci: wolno, demokracja, pa雟two prawa, poszanowanie praw cz這wieka oraz r闚no.

Postanowilimy w spos鏏 wyj靖kowo radosny wi皻owa 50 Urodziny Unii Europejskiej.

Po czci oficjalnej przyszed czas na dobr zabaw.

Uczniowie klas starszych zdobywali Nobelki w r騜norodnych kategoriach. Nagrodzeni zostali najlepsi artyci, naukowcy, sportowcy i inni. Ka盥y ucze mia szanse zaprezentowa sw鎩 talent i powalczy o zdobycie   statuetki.

Klasy m這dsze prezentowa造 wybrany kraj oraz uk豉d taneczny do piosenki charakterystycznej dla danego kraju.

Wszyscy wspaniale si bawili, tak jak to zwykle bywa na urodzinach. Te by造 wyj靖kowe i d逝go pozostan w naszej pami璚i.