Czy to, ma造 czy to du篡
w noc wi皻ego Andrzeja
ka盥y ch皻nie sobie wr騜y

W tym roku uczniowie z klas O prze篡li wyj靖kowy wiecz鏎. Przedstawiciele naszego Klubu postarali si, aby m這dsi koledzy wspaniale si bawili, a tak瞠 poznali r鏚豉 tradycji andrzejkowej.
Klubowicze zaproponowali maluchom wiele ciekawych wr騜b. Dzieci przek逝wa造 ig章 serce z wypisanymi imionami ch這pc闚 i dziewczynek, swoj przysz這 poznawa造 ukryt w s這dkich waflowych rurkach, rozsypywa造 szpilki i odczytywa造 u這穎ne litery, z kt鏎ych ka盥a oznacza豉 inny los. Nie zabrak這 tak瞠 tradycyjnego wycigu but闚 do progu, czy kubk闚 przysz這ci.
Spotkanie andrzejkowe po章czone by這 ze s這dkim pocz瘰tunkiem, piewem i ta鎍ami. I tak w radosnym nastroju dzieci troch dla zabawy, a troch na serio star造 si uchyli r鉉ka zas這ny spowijaj鉍ej przysz這ci.