Uroczyste Otwarcie Szkolnego Klubu Europejskiego

W dniu 19 maja 2006 r. podczas Festynu Rodzinnego przebiegaj鉍ego pod has貫m
Radonie w Europie, mia這 miejsce uroczyste otwarcie SKE. Pan Dyrektor Czes豉w Zawada w podnios貫j atmosferze wyrazi rado z utworzenia i funkcjonowania SKE, pogratulowa uczniom i nauczycielom zapa逝 w pracy, 篡czy radoci we wsp鏊nym odkrywaniu pi瘯na kraj闚 zjednoczonych w U.E, a nast瘼nie dokona przeci璚ia wst璕i, symbolizuj鉍ego oficjalne otwarcie naszego Klubu. Po uroczystym odpiewaniu hymnu Unii Europejskiej, p. Dyrektor wr璚zy cz這nkom Klubu Karty Cz這nkowskie. W tym wa積ym dla nas dniu wzi瘭i udzia tak瞠 uczniowie z zaprzyjanionego klubu europejskiego ze Szko造 Podstawowej nr 16. Nasi gocie przygotowali dla nas wiele niespodzianek, a my zaprosilimy ich do wsp鏊nej, wspania貫j zabawy.