Wenecka maskarada

12 stycznia 2007r. uczniowie naszej szko造 po raz kolejny bawili si na Europejskim Balu Karnawa這wym. W tym roku cz這nkowie Klubu zaproponowali, aby zabawa zosta豉 zorganizowana na wz鏎 weneckiej maskarady. Wszyscy z radoci zaaprobowali ten pomys i z ogromnym zapa貫m zabrali si do przygotowywania odpowiednich kostium闚. Obowi頊kowa dla uczestnik闚 balu by豉 wenecka maseczka. Uczniowie przybyli na bal w pi瘯nych strojach, a maski na twarzy utrudnia造 rozpoznawanie kto si za nimi kryje. W maseczkach przyszli r闚nie niekt鏎zy nauczyciele.
Zabawa by豉  bardzo udana. Ju z niecierpliwoci czekamy na kolejny bal w przysz造m roku.